Tip na soutěž pro holky

24. října 2014 v 12:18 | Dragell
Rády soutěžíte o hodnotné ceny? Chtěly byste mít doma tablet Yoga? Pak by vám rozhodně neměla ujít soutěž, která začíná již zítra! Zachraňte jednorožce a ti se vám mohou odměnit pěknými dárky.


Soutěž Záchrana jednorožců probíhá v období 25. - 29. října, kdy každý den na vás bude čekat soutěžní úkol. Celou soutěží vás bude provázet povídka o holčičce, které se zdá o jednorožcích. Jejím úkolem je tato krásná stvoření zachránit. Povede se vám jí pomoci a každý den zachránit právě jednoho jednorožce?
Poslední den je připraveno slosování o hodnotné ceny, kdy již jeden zachráněný jednorožec je vaší vstupenkou do slosování. Ovšem čím více jednorožců zachráníte, tím větší pravděpodobnost je, že budete vylosovány.

Oceněno bude 5 náhodně vylosovaných soutěžících. A jaké ceny vás tedy čekají?
1. místo - stříbrný tablet Yoga + přívěsek jednorožce + dárky od HPD
2. - 5. místo - přívěsek jednorožce + dárky od HPD

Zalíbily se vám ceny? Neváhejte tedy a již během zítřejšího dne se zapojte do soutěže Záchrana jednorožců.
Soutěž si pro vás připravila stránka www.hryprodivky.cz, která se zaměřuje, jak již název napovídá, na hry speciálně pro dívky. Pokud si rády na internetu zahrajete na oddych mini hry, pak zde je naleznete hezky rozřazené a hry pouze pro vás. Již žádné hledání mezi střílečkami, tower defence a dalšími klučičími hrami!
 


Aktuální články

Reklama


Autor blogu a designu: Dragell (e-mail)
Autor fotografie v záhlaví: apachetearTOPlist