Brandnooz Box září 2014 - 2. část

26. října 2014 v 16:12 | Dragell |  Na téma
Recenze potravin
Máme před sebou nyní druhou polovinu recenzí různých potravin z Brandnooz boxu. Pochutnáme si na masíčku, zapijeme to něčím dobrým a celkově se podíváme, jaké to tedy bylo.Kdo nestihl první část recenzí, kde se spíše zdravě mlsalo, naleznete je v tomto článku:
Jack Link's Beef Jerky Sweet & Hot
Cena 63 Kč / 25 g
Na trhu od listopadu 2012
Sáček se sušenými plátky výběrového hovězího masa, které je pomalu sušené vzduchem. Maso má velkou nutriční hodnotu a obsahuje minimum tuku. Oceníte ho zvláště při náročných túrách apod.
Když jsem nakoukla do sáčku, zdál se mi spíš prázdný (tj. zbytečně velký obal). Také je hodně chuťově výrazný, tento druh (Sweet & Hot) byl takový sladko-pálivý. Maso je dobře poživatelné, není to taková špatně rozkousatelná guma.
Zajímavá chuť, ale u nás doma tohle sušené maso příliš neoslovilo.

RIO Mare Kousky tuňáka ve vlastní šťávě
Na trhu července 2014
Cena 64,90 Kč / 160 g
Kousky tuňáka ve vlastní šťávě v praktické konzervě, jsou k dostání také v nálevu či v slunečnicovém oleji. Plechovka je opravdu plná masa, ne jako v levnějších variantách, kde máte velké množství oleje a v něm minimální množství tuňáka. Jsou vhodné do různých salátů, sendvičů a podobně. My tuňáka snědli na snídani s chlebem a máslem a bylo to výtečné pochutnání.
Cenově dražší, ovšem kvalitní, chuťově delikátní - třeba pro speciální návštěvu.
Brazílie Kafe.Guru
Na trhu srpna 2014
Cena 249 Kč / 250 g
Jedná se kávu, která se k zákazníkovi dostává v průměru každý druhý den od upražení. Je tak zajištěná čerstvost a lepší chuť, pražená káva po 2 týdnech od upražení totiž ztrácí své vlastnosti.
Jedná se o kávu dováženou z Brazílie, konkrétně Arabiku odrůdy Bourbon.
Dostali jsme část pomletou a část s celými zrny na pomletí. Bohužel doma mlýnek na kávu nemáme, takže jsme si zatím vychutnali jen mletou část. Káva je velmi chutná, krásně voní, opravdu se nám zalíbila. Na druhou stranu cena není zrovna příznivá a na trhu se dají nalézt poctivé kávy za lepší cenu.

Habánské sklepy Müller Thurgau 2013
Cena 79,90 Kč / 0,75l
Suché bílé víno s ovocným nádechem. Je s nižším obsahem kyselinek, má lepší méně kyselou chuť, takové svěžejší. Doporučuje se k rybám či sýrům, ale je výborné i jen tak na večerní popíjení. Cenově příznivé.
Hodnocení boxu
Tentokrát jsme si doma posteskli nad počtem výrobků, které jsme zkoušeli, přeci jen 8 není moc velké číslo, když jsme zvyklí na 12. Na druhou stranu tentokrát celková hodnota balíčku byla opravdu vysoká - 541,60 Kč. Mohli jsme ochutnat kvalitní výrobky, ačkoliv nejsou zrovna cenově nejlevnější, pro zvláštní příležitosti se hodí určitě - tak je fajn mít zjištěno, co je dobré.
V balíčku bylo kromě průvodního dopisu také spousta kuponů na slevy, které se týkaly výrobku, jež jsme ochutnávali.


Diskuze
Znáte některé uvedené výrobky?
Jakou s nimi máte zkušenost?
 


Komentáře

1 Míša Míša | E-mail | Web | 26. října 2014 v 16:40 | Reagovat

Na brandnooz box už jsem se dívala, ale ty výrobky mě moc nezaujaly. Pokud můžu doporučit, zkus se mrknout na www.zajicivkrabici.cz Objednávám každý měsíc a je to fakt super :-) www.cookingwithsusa.blogspot.cz

2 Mike Mike | Web | 26. října 2014 v 16:53 | Reagovat

Tak sušené maso mě vždycky lákalo, a tuňáka bych si taky dal. Takže u mě by se největší pozornosti dostalo právě těmto dvěma položkám. A pak ještě preclíčkům a chlebu z první části. ;)

3 Skills of Art Skills of Art | Web | 26. října 2014 v 20:12 | Reagovat

Habánské vínko mi moc chutná a jerky bych dala bráchovi - miluje ho :-))

<a href="http://skills-of-art.blogspot.cz/">Skills of Art</a>

4 Dragell Dragell | Web | 27. října 2014 v 19:44 | Reagovat

[1]: Zajíce v krabici už jsem zkoušela :) Jsou to dva úplně odlišné balíčky, ale nám doma vyhovuje tento balíček více (kupuje rodina), moc doma nekuchtíme nové věci, není moc čas. Takže raději takhle mlsáme :)
Ale třeba u tebe rozumím, že je to právě naopak, máš výborné recepty!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Autor blogu a designu: Dragell (e-mail)
Autor fotografie v záhlaví: apachetearTOPlist