Veet voskové pásky pro citlivou pokožku

1. srpna 2014 v 14:12 | Dragell |  Recenze kosmetiky
Epilace
Chcete mít dokonalé hladké nožky několik týdnů? Pokud se nebojíte kousku bolesti, vyzkoušejte voskové pásky. Dnes vám přináším recenzi voskových pásků Veet, které jsou speciálně určeny pro citlivou pokožku.
Vizitka
Voskové pásky pro citlivou pokožku
Veet
12 pásků / 125 Kč


Co slibují?
Voskové pásky pro citlivou pokožku, které odstraní chloupky až na 4 týdny. Obsahují mandlový olej a vitamin E.
Obsahují 12 voskových pásků a 4 ubrousky pro dokončení. Vhodné na nohy a paže.


První pohled
V balení naleznete nejenom návod, který vás seznámí s použitím pásků, ale samotný postup máte zestručněn a vyobrazen na samotných páscích, tedy vždy na jednom ze dvou spojených.

Hned na první pohled mne zarazil obsah, v balení naleznete sice 12 pásků, ovšem 4 ubrousky jsem najít opravdu nemohla. V balení se nacházeli pouze dva. V balení ubrousků mi navíc chybí nějaký nářez na odtržení, ale jinak jdou rozdělat také dobře.


Jak voskové pásky Veet použít?
Vezměte dva voskové pásky, které jsou spojené k sobě, a třením mezi dlaněmi je zahřejte. Poté je od sebe rozpojte, jeden odložte a druhý použijte na depilaci. Pásek se lepí po směru růstu chloupků, přečnívající obloukovou část umístěte tak, abyste za ni mohli rychle trhnout proti růstu chloupků.
Pásky nepoužívejte opakovaně na jedno místo kvůli podráždění. Jakmile dokončíte odstraňování chloupků, použijte na dané partie pečující ubrousky.
Na druhý pohled
Pásky mají výborný tvar, dají se dobře chytit a trhnout. Vosk chytí chloupky dobře a v podstatě vše vytrhne - z počátku. Pásky lze opakovaně a účinně použít. Bohužel částečně vosk z pásků sem tam ulpívá na nohou, dostával se mi na prsty a tím hůře se mi poté manipulovalo s pásky. Čím více jsem měla zavoskované ruky, tím hůře se mi trhalo a spíše jsem chloupky přetrhávala a ne vytrhávala. Chce to průběžně chodit a vosk z prstů odstraňovat, aby se tomuto vyhlo.

Po vytrhnutí se může objevit pár červených pupínků (na které já hodně trpím, takže mne malé množství překvapilo) a po použití ubrousků se pokožka zklidní úplně a nohy máte hned krásné. Vosk jde také dobře odstranit ubrousky.

Voskové pásky používám pouze na spodní část nohou, takže mám balení nadvakrát. Co mi vadí, jsou vlhčené ubrousky. Kromě toho, že jsou na dotek takové nepříjemnější, ne zrovna dobré pro otření nohou, ale tím, že jsem měla v balení jen 2, tak jsem musela použít jen jeden. Tím jsem si pěkně ošetřila jednu nohu a na druhou bohužel přišlo méně pečujícího oleje. Spíše než ubrousky bych uvítala nějakou tubičku s olejem.


Závěrem
Pásky trhají - dá se říct - opravdu výborně, bohužel vosk částečně ulpívá na nohou. Vadí mi povrch ubrousků a jejich malý počet v balení. Nohy jsou ovšem po voskovém zásahu zklidněné, takže pokud máte citlivou pokožku, nemusíte se jich bát.


+ vytrhávání chloupků
+ nepodrážděná pokožka
+ tvar pásků
+ všudypřítomný návod
+ dlouho hladké nohy
- ubrousky
- vosk nedrží 100% na páscích

Moje hodnocení: 3/5
 


Komentáře

1 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 1. srpna 2014 v 18:31 | Reagovat

Už jsem je několikrát chtěla zkusit, ale vždycky jsem si vzpomněla, jak mě zradily od Veet pásky na obličej, které vytrhaly všechno okolo jen ne to, co jsem zrovna vytrhnout chtěla :D A ty ubrousky... celá umatlaná, ale aspoň jsem pak nebyla červená, když jsem se narychlo trhalo před nějakou akcí. Možná je tedy zkusím :)

2 Calistka Calistka | Web | 1. srpna 2014 v 22:37 | Reagovat

Měla jsem v plánu si je zakoupit  a vyzkoušet už delší dobu, ale teď jsem trošičku na váškách :)

3 Jaňule Jaňule | E-mail | Web | 2. srpna 2014 v 13:26 | Reagovat

Ahoj, u nás na Vysočině je obchůdek, který se jmenuje "Za babku" - dají se tam sehnat opravdu dobré věci. Já si tam minule pořídila podobné voskové pásky Veet s 36 pásky cca za 34 Kč pro normální pokožku. Vyzkoušela jsem voskové pásky z DM (Balea) i ty z Rossmanna, ale tyhle tolik nebolely. Vosk tolik na kůži nezůstává, pokud je pořádně zahřeješ a rychle strhneš. Jsem srab, a proto jsem si je nechala strhnout od přítele. ;) Namazala jsem krémem na zpomalení růstu chloupků od Ryoru a doufám, že si nebudu muset trhat chlupy až do Vánoc :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Autor blogu a designu: Dragell (e-mail)
Autor fotografie v záhlaví: apachetearTOPlist