Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Sérum

16. srpna 2014 v 20:47 | Dragell |  Recenze kosmetiky
Vlasová kosmetika
Také máte zničené suché vlasy, občas jim nemáte čas dopřát masku a poté ráno vypadají po rozčesání jak sláma? Vyzkoušela jsem na tento problém přípravek od Gliss Kur, jehož řada je na regeneraci poškozených a vysušených vlasů speciálně vytvořena.
Vizitka
Ultimate Oil Elixir Sérum
Gliss Kur
Regenerující olej
100 ml / 169 Kč


Co slibuje?
Olej dodá vašim vlasům vše pro intenzivní regeneraci, redukuje lámavost vlasů a je vhodné užívat jej spolu s dalšími produkty této řady pro ideální efekt.


Na první pohled
Olej je umístěn v plastovém obalu s pumpičkou a nasazovacím víčkem. S pumpičkou se dobře manipuluje.

Určitě to znáte, ráno se vzbudíte, vlasy rozčešete, a jelikož jsou zničené, trčí vám do všech stran jak sláma. I já jako pravidelná vlaso-barvířka to pociťuji. Vlasy mám vysušené, tak je zkouším různými přípravky zjemnit. Vše se děje právě proto, že struktura vlasu není hladká (viz obrázek).
Pokud olej na vlasy aplikujete, ty se okamžitě zjemní. Já používám ještě takový trik, že je lehce zmáčknu, aby se mi navlnily (mám je od přírody vlnité).


www.glisskur.schwarzkopf.cz


Jak Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Sérum použít?
Než sprej aplikujete, je potřeba lahvičku důkladně protřepat, aby se promíchali zlaté částečky se sérem. Sprej se používá do suchých vlasů a dále se neoplachuje - nechává se vsáknout.


Na druhý pohled
Vlasy jsou ihned po aplikaci daleko hezčí, jemnější, dokonce jim sprej dodá přirozený lesk.
Problém ovšem nastane po nějaké době, jakmile se sérum vsákne. Významnou položkou je totiž kromě prospěšných olejů také alkohol a ten, jak je známo, vysušuje. Takže po nějaké době mám bohužel vlasy zase trochu sušší a méně se lesknou. Nerozumím tomu, jak má zregenerovat zničené vysušené vlasy právě alkohol.
Ovšem je to daleko lepší než ta sláma úplně na počátku.

Výrobek jinak také doprovází výrazná dlouhotrvající vůně. Tedy vůně jak pro koho, neboť sérum jde cítit také po alkoholu a nemusí být tedy příjemné.
Závěrečné hodnocení
Sprej hodnotím neutrálně. Masku rozhodně nezastoupí, ale jako rychlá pomoc, když dlouho žádný regenerační zábal nepoužijete, se osvědčil. Nepomáhá ale na 100% a vzhledem k ceně je asi lepší se poohlédnout po něčem jiném.
Z dlouhodobého hlediska nemohu hodnotit, protože jej používám opravdu až jako poslední záchranu. Myslím si ale, že regeneruje spíše v případě, pokud používáte opravdu celou sadu (šampon, balzám, expres balzám a maska).


+ první pomoc
+ jemnější vlasy
+ přirozený lesk
+ nemastí
- alkohol
- intenzivní "vůně"
- cenaMoje hodnocení: 3/5
 


Komentáře

1 Kika Kika | E-mail | Web | 16. srpna 2014 v 21:12 | Reagovat

měla jsem zatím jen jednou, ale teda zrovna já tu vůni úplně miluju!!

2 Tess Tess | Web | 16. srpna 2014 v 22:54 | Reagovat

vlasy mám poslední dobou fakt na prd a o suchosti odpornosti ani nemluvě, já Gliss používala ale chytla jsem na něj svědivou alergii a teď mám od Pantene jednu věcičku a spokojenost nadevše.

3 Tea Tea | Web | 18. ledna 2015 v 0:49 | Reagovat

Nedávno jsem na něj koukala, protože jsem si po čerstvém novém melíru šla koupit právě něco na zregenerování a nakonec jsem si vybrala balzám od GlissKur přímo pro melírované vlasy a jsem zatím spokojená, splňuje všechny +, které jsi vyjmenovala, lesklejší i po další úpravě (žehlení) nemastí se mi, nelámou konečky :)

4 Katka Katka | Web | 14. září 2017 v 10:27 | Reagovat

Tento olej vyzkoušený zatím nemám, ale můžu doporučit od Oriflame www.kosmetika-registrace.cz suchý olej na poškozené vlasy. Není tak drahý a jsme velmi spokojená najdeteho v katalogu Oriflame pod číslem 31613. Přesný název je olej na suché vlasy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Autor blogu a designu: Dragell (e-mail)
Autor fotografie v záhlaví: apachetearTOPlist