Garnier Vyplňující podkladová báze Perfect Blur

7. srpna 2014 v 14:19 | Dragell |  Recenze kosmetiky
Dekorativní kosmetika | Recenze na základě vzorečku
Chodíte také v drogerii kolem letošní novinky od Garnieru a nejste si jisté, zda-li si ji pořídit? Podařilo se mi získat vzoreček, na základě kterého vám přináším recenzi. Doufám, že mnohým z vás pomůže v rozhodování.
Vizitka
Perfect Blur
Garnier
Podkladová báze
30 ml / 249 Kč


Co slibuje?
Zdokonalení pleti během 5 vteřin: zmatnění pleti, vyplnění nerovností jako jsou vrásky a rozšířené póry, vyhlazení a zjemnění pleti.
Na první pohled
Jelikož jsem testovala pouze vzoreček z malého 1,5ml pytlíčku, nemohu posoudit, jak se manipuluje s lahvičkou. Konzistence krému je lehká, vzdušná, dá se říct, že připomínající tvaroh (drží při sobě). Krém je lehce narůžovělý, voňavý a příjemný na dotek. Výborně se nanáší.


Jak Garnier Perfect Blur použít?
Nejprve je potřeba na odlíčenou leť nanést svůj běžný denní krém a teprve po jeho vsáknutí na něj nanést Garnier Perfect Blur, který téměř okamžitě dodá pleti příjemný vzhled.

Na druhý pohled
Zůstává na pleti, nevsakuje se, nelepí, neleskne se, zmatňuje a vyplňuje perfektně rozšířené póry (ani stopa po nich). Na druhou stranu právě proto, že se nevsakuje, je problém na něj nanést další vrstvu např. make-up. Ten se nemůže vsáknout do pokožky přes vrstvu krému a tak má tendence lehce flekatět (pouze při blízkém prohlídnutí), spíše nedoporučuji dávat druhou vrstvu.
Když jsme u toho, proč jsem zkoušela druhou vrstvu, tak od krému nečekejte velké sjednocení barev. To nejhorší utlumí, menší rozdíly schová, ale výrazné barevné odchylky opravdu nezakryje, není barevně tónovaný.
Pokud máte občas problém se šupinkováním pokožky, nepoužijte denní krém pro normální pokožku, ale opravdu mastný, který nechejte důkladně vsáknout. Perfect Blur je jeden z těch přípravku, které mi právě pokožku vysuší na nejcitlivějších místech a našupinkovatí.
Na pleti vydrží celý den.
Závěrečné hodnocení
Je jasné, že tento výrobek má své klady i zápory, a právě díky nim bych řekla, že cílovou skupinou pro tento výrobek budou starší ženy, které již nezlobí pleť vysušováním či maštěním, které mají v podstatě barevně sjednocenou pleť.
Perfect Blur nejlépe funguje bez make-upu jako finální vrstva, perfektně zmatňuje, zahlazuje velmi výrazné póry (určitě si poradí i se zjemněním vrásek) a zjemňuje pleť (je velmi příjemná na dotek).
Mladým dívkám spíše nedoporučím kvůli háklivější pokožce, ovšem ženy jistě ocení.


+ zjemňuje pleť
+ vyhlazuje zvětšené póry (snad i vrásky)
+ zmatňuje
+ výdrž
- vysouší
- není vhodný jako podkladová báze
- silikony - může být problém
u problematické pleti


Moje hodnocení
- mladé dívky: 2/5
- ženy: 4/5
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Autor blogu a designu: Dragell (e-mail)
Autor fotografie v záhlaví: apachetearTOPlist