Eggies si chtějí hrát!

20. srpna 2014 v 15:56 | Dragell |  Na téma
Zábava | Mobilní aplikace
Pamatujete na doby, kdy vládlo starání se o ty malé hračky Tamagotchi? Dnes pro změnu do chytrých mobilních telefonů můžete stáhnout na starání si podivnou hroudičku Pou. Jenže co když i on má už následovníka?


Objevila jsem novou aplikaci, která vám dá možnost starat se o vajíčka, která se za nějakou dobu vyklubou. Vyklubaná zvířátka si pak sbíráte do svého alba - tak neváhejte a sesbírejte je všechny!


hryprodivky.cz


Aplikace je zadarmo, proto je potřeba počítat s tím, že pokud chcete nadstandardní služby (např. odstranění reklamy), nové barvičky na vajíčko apod. musíte buď pilně hrát hry, za které obdržíte mince, nebo si mince pořídíte za peníze. Za mince pak kupujete všechno od maličkostí až po ty velké věci jako třeba koupě nového vajíčka do sbírky.
Pojďme se ale podívat na Eggies od začátku.
Nejprve je před vás postavena volba, kterou příšerku chcete nechat z vajíčka vyklubat. Dozvíte se nejen, jak vypadá, ale také za jak dlouho se vám vyklube a kolik stojí mincí. Samozřejmě vajíčko lze ve vývinu popohnat, ale bude vás to stát další mince.
Poté vás čeká "převlékárna" vajíčka, kde si jej vybarvíte a dáte mu doplňky dle vlastní volby. Pak už jen hrajete, a jakmile se vajíčko vyklube, album je doplněno o příšerku a vy můžete vybírat novou.
O vajíčko se musíte poctivě starat, krmit jej, hrát si s ním, dávat jej spát, protože jinak s ním budete muset do nemocnice!
Eggies nabízí spoustu zábavných her, jako třeba puzzle, hledání veselých tváří, propojování žárovkových obvodů (to mne baví nejvíce) a mnoha dalších. Přítele zase zaujaly hry s násobilkou či kácení stromu, kde při prohře na vajíčko spadně větev.
Pokud dáváte vajíčku najít nebo jej musíte zavést do nemocnice pomocí interaktivní mapy, vždy naleznete nabídku mnoha produktů, které mají různou účinnost, stojí různě mincí a je jen na vás, který zvolíte. Na mapě si můžete také všimnout obchodu, ve kterém si můžete vajíčko opět převléci.
Pokud jste milovníky Tamagotchi nebo Poua, určitě si nenechte ujít ani tuto hru a vyzkoušejte ji. Je to opravdu pěkná simulace s příjemnou grafikou. Co mi třeba chybělo, že se mi vajíčko nezamazalo a já jej nemohla vykoupat (což ale právě vyšlá aktualizace přidala) nebo třeba že mi neudělalo "bobíka" jako můj první Dino tamagotchi. Vše je ale dočasné, na Eggies se stále pracuje a vývojáři slibují mnoho novinek.

Na co se tedy brzy můžete těšit (některé věci již nyní!)?
Samozřejmě na množství nových příšerek, spoustu bláznivých designů a doplňků do obchůdku pro vajíčko. Přibudou i nové hry, takže si určitě mezi nimi najdete tu svoji oblíbenou. Jak jsem mluvila o ušmudlaném vajíčku, tak v nejnovější aktualizaci už je i koupelna, takže tento pro mne menší nedostatek je vyřešen (a přibudou i další místnosti).


hryprodivky.cz


Pokud stále váháte, zda Eggies vyzkoušet, je vypuštěn také promo kód, který vám přidá 2000 mincí do začátku hry. Kód J5sse zadejte v okně "získat mince", do kterého se dostanete kliknutím na minci.

Aplikace je dostupná do mobilu a tabletu s Androidem, Windows Phone i do iPhonu a iPadu.

Stahování


Diskuze
Hrajete nějaké mobilní aplikace?
Co říkáte na tuto konkurenci pro aplikaci Pou?
Zaujala vás a vyzkoušíte?
 


Komentáře

1 Sasha Sasha | Web | 20. srpna 2014 v 16:07 | Reagovat

vyzerá to roztomilo! :D môj mobil by to žiaľ nezvladol :) zaujimavy tip!

2 Lokusta Lokusta | E-mail | Web | 20. srpna 2014 v 18:05 | Reagovat

Hry hrávam len ojedinele a len tie, čo sú prednastavené. Zbytočne pridávať ďalšie. Tamagotchi bolo skvelé, ale toto sa mi zdá ako beh na dlhú trať. Myslím, že zrovna z tohto som vyrástla. :D

3 Tess Tess | Web | 20. srpna 2014 v 20:42 | Reagovat

Už jsem o té hře slyšela a četla :D ale zatím mě to nijak nechytlo, mě stačí můj Pou :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Autor blogu a designu: Dragell (e-mail)
Autor fotografie v záhlaví: apachetearTOPlist