Večery u moře ve společnosti her

29. července 2014 v 14:10 | Dragell |  Na téma
U moře | Společenské hry
Jedete někam k moři nebo po památkách a přemýšlíte, jak si zpestřit večer s přáteli či rodinou? Což takhle vytáhnout nějaké společenské večery, které přináší dlouhodobou a bohatou zábavu.

Karetní hry
Ideální pro dovolenou jsou karetní hry. Bývají v malých skladných balíčcích, které se vlezou do jakéhokoliv zavazadla a nezaberou moc místa.

Angry Birds Power Cards
Souboj mezi ptáky a zelenými prasaty může začít. Rozdejte si karty a soupeřte mezi sebou v nejlepší síle, mušce, vzdálenosti či vzácnosti. Stavte vysoké stavby a pak využívejte karet pro velký útok. Vyhrává ten, kdo nakonec převezme všechny karty.

Pět okurek
Jednoduchá štychová hra, kdy vyhrává ten, kdo vydrží ve hře nejdéle. Hra se hraje na kola, kdy každé kolo má 7 částí. Snahou hráčů je, aby jim v 7. části zůstala v ruce nejmenší karta. Kdo má největší, obdrží trestné "okurkové" body.
Více o hře: Pět okurek
Větší rodinné hry
Na dovolenou se větší hry moc nehodí. Můžete ztratit všechny ty maličké součástky, hra pak už nebude hratelná. Ale přesto jsou na trhu hry, které obsahují jen herní plán, figurky a karty, mohou být tedy na dovolenou vhodné, jestliže máte v kufrech či autě více místa.

Activity Original 2
Zábavná společenská hra, s kterou se pustíte do veselé pantomimy, zběsilého kreslení či opatrného slovíčkaření při popisu. Vyzkoušejte s přáteli či rodinou svoji kreativitou a ať vyhraje ten, kdo se umí nejlépe vyjadřovat a to nejen slovy, ale i tužkou či tělem.
Více o hře: Activity Original 2

Svět: Otázky a odpovědi
Nebo si chcete vyzkoušet spíše své znalosti? Pak vám jistě přijde vhod hra s otázkami týkajícími se celého světa. Samozřejmě ke každé otázce máte i tři varianty odpovědí, které vám hru lehce usnadní. Vyhrává ten, kdo odpoví na otázky všech kontinentů a dostane se do středu herního plánu.
Cestování doma
Jenže ne každému se podaří odcestovat po památkách či k moři. Ale to nevadí, i večery doma si můžete zpříjemnit hrami, které v sobě ukrývají zajímavá místo či památky. Třeba tak nasbíráte inspiraci k vašemu příštímu cestování.

Poštovní kurýr
Vraťme se zpátky do historie, kdy se začínají psát dějiny poštovních služeb. Staňte se jednou ze začínajících poštovních společností a buďte první, kdo obsadí strategická místa po celé Evropě.
Herní plán zobrazuje starší mapu Evropy s městy a jejich nejzajímavějšími historickými památkami. Ke hře jsou navíc přiloženy další informace ohledně mapy.
Více o hře: Poštovní kurýr


Diskuze
Jak trávíte večery na dovolené vy?
Máte rádi společenské hry?
 


Komentáře

1 Kája Kája | Web | 30. července 2014 v 12:08 | Reagovat

Svět mám asi nejraději ze všech společenských her :) Ještě bych k němu přidala Česko a AZ kvíz. Vždycky alespoň jednu z těchto her bereme a trávíme s nimi nudné chvíle na dovolené. Navíc vyzkouší naše znalosti a nebo nás obohatí o něco nového, což se díky tomu dozvíme :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Autor blogu a designu: Dragell (e-mail)
Autor fotografie v záhlaví: apachetearTOPlist