Buďme krásné

20. července 2014 v 19:38 | Dragell |  Úprava vzhledu
Základ krásy | Tipy, triky
Občas se to prostě stává. Některá z nás se necítí krásná a zvláště v mládí to může být klíčové, kdy se jedinec díky tomu začne spíše stranit kolektivu. To není správné, a proto na sobě zkusme zapracovat, cítit se pěkné a mít hodně přátel.


Nebuďte šedé myšky
Základní věcí může být oblečení. Jakmile se necítíme pěkně, snažíme se na sebe neupozorňovat a oblékáme šedé, černé, bílé a další tmavé barvy. Chyba. Nebojte se krásných barviček, zajímavých vzorů a střihů.

Zatočte s akné
K mládí to prostě patří. Jak se hormony bouří, tělo se vyvíjí, prostě se může vytvořit tohle zanícení pletí. Základem je správná péče o takovou pleť, její čištění, krémování a další péče.
Také je potřeba si tolik nesahat na obličej, protože tak si akné roznesete. To samé mohou dělat i vaše vlasy. Pokud máte ofinu, hned si jí zbavte, noste čelenky a sponky. Pokud vám i vlasy z okolí obličeje do něj zasahuji, také je upevněte k hlavě.


Kay - 253421.deviantart.com


Usmívejte se
Úsměv udělá hodně, rozdáváte kolem sebe optimismus, na druhé budete hned působit lépe. Díky tomu se budou i ostatní usmívat na vás, což vás ještě více rozzáří.
Nezapomeňte pro svůj pěkný úsměv dobře pečovat o zuby, hlavně dávejte pozor na letní zubní nástrahy.

Sebevědomí je základ
A na závěr to nejdůležitější. Jestli chcete na druhé působit dobře, přesvědčit je o tom, že jste krásné, musíte si samy věřit, že jste krásné. Když něčemu nevěříte, nemůžete o tom přesvědčovat ostatní.
Je na to velmi jednoduché cvičení. Každé ráno si stoupněte před zrcadlo, prohlédněte si samy sebe a zopakujte si třikrát mantru: "Jsem krásná."
Když je člověk sebevědomí, většinou se změní i jeho postoj, chodí vzpřímeně, rovně, s vytaženou hlavou a hned tak vypadá jinak.
 


Komentáře

1 Em Zet Em Zet | Web | 21. července 2014 v 16:03 | Reagovat

Máš pravdu, podle mě hlavně oblečení dělá člověka (to se myslím zpívalo i v nějaké písničce :D). Přemýšlím nad tím už dlouho, hlavně když jdu po nějakém městě a vidím paní, které to vůbec, ale vůbec nesluší. Má třeba pár kilo na víc a vezme si hnusné džíny, staré botasky a nějakou šusťákovou bundu. Tak začnu přemýšlet, jak bych ji oblékla já a najednou poznám, že i tahle paní by mohla vypadat krásně - nejvíce bych doporučovala retro šaty áčkového střihu. Ty se mi právě mnohem více líbí i na boubelkách! :D Boty na podpatku, hezky upravit vlasy (třeba i jinak nabarvit, to taky dělá hodně, mně třeba moje přírodní barva vůbec neslušela, je to taková ta myší blond, proto se barvím)... a je to! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Autor blogu a designu: Dragell (e-mail)
Autor fotografie v záhlaví: apachetearTOPlist