Bioderma Photoderm ORAL a Bioderma Photoderm AKN SPF 30 spray

22. července 2014 v 14:13 | Dragell |  Recenze kosmetiky
Opalovací prostředky
Jsem člověk, který se hned spálí. Vyzkoušela jsem už mnoho přípravků a naprosto vždy jsem se na dovolené u moře spálila. Mohla jsem se mazat co hodinu a stejně ani ochranný faktor 50 nezabránil tomu, abych domů přijela červená od hlavy až k patě a svlékala jsem se z kůže jako had. Pak jsem otestovala také dva přípravky od Biodermy. Jak obstály?
Bioderma Photoderm ORAL
30 kapslí / 389 Kč

Kapsle, které by se měly užívat i 3 týdny před zahájením opalování, aby pokožku připravily. Já začala týden před dovolenou a brala jsem je následně i celý týden u moře.
Kapsle obsahují omega-3 mastné kyseliny, které napomáhají k rovnoměrnému, tmavšímu opálení a bojují proti volným radikálům.
Předcházejí slunečním alergiím.

Užívá se jedna kapsle denně, nejlépe ráno nebo během oběda a zapijí se sklenicí vody. Dobře se díky svému tvaru a potahu polyká.Bioderma Photoderm AKN SPF 30 spray
100 ml / 479 Kč

Již název sprej prozradí, že se opalovací krém nastříkává na pokožku a poté roztírá. Rozstřik je perfektní a s krémem se dobře pracuje.
Je vytvořen speciálně pro mastnou a smíšenou pokožku se sklonem k akné. S tím bych ovšem nesouhlasila. Ačkoliv mám pubertu dávno za sebou, stále mám lehkým problém s ucpáváním pórů. Ale to, jak se mi zvětšilo a rozšířilo akné, dokonce na místa, kde jsem jím v životě netrpěla, mne překvapilo. Ano, slunce akné vytahuje, ale v takovém rozsahu se mi nikdy nestalo, takže pozor. Naštěstí slunce mi i pomáhalo v hojení.
SPF má 30, ale dle návodu stačí aplikovat každé dvě hodiny. Já aplikovala i jednou za 3-4 hodiny a v kombinaci s kapslemi jsem přesto nebyla spálená!
Mohu potvrdit, že je opravdu výborně odolný proti vodě.
Závěrečné hodnocení
Kombinace těchto dvou přípravků na opalování mi pomohla prožít dovolenou bez spálení, ačkoliv mám ten nejsvětlejší typ pokožky, který má velké sklony ke spálení se. Přijela jsem dokonce lehce opálená a nesloupávala jsem se z kůže.
U spreje tedy pozor na ucpávání pórů, jinak je opravdu voděodolný.
 


Komentáře

1 Moje malé nudné já Moje malé nudné já | E-mail | Web | 22. července 2014 v 16:27 | Reagovat

Moc pěkný článek. Já mám pokožku takovou, že mi většinou spálení nehrozí, ale opálení taky ne, takže jsem pořád bílá jako stěna..

http://my-little-boring-me.blogspot.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Autor blogu a designu: Dragell (e-mail)
Autor fotografie v záhlaví: apachetearTOPlist