Jak uvázat šátek na 6 způsobů?

5. června 2014 v 16:19 | Dragell |  Móda
Fotografický návod
Ještě jste se neodvážily si koupit šátek nebo naopak se vám nějaký ve skříni toulá a nevíte co s ním? Dnes jsem si pro vás připravila několik jednoduchých návodů, jak jej na sebe uvázat.
Šátek seskládáme do pruhu dle diagonály. Poté jej přehneme na polovinu.
Nyní je jen na vás, zda necháte smyčku seskládanou nebo ji trochu rozvinete, jako já na obrázku. Přehnutý šátek si dáme za krk a posléze vpředu provlíkneme volné cípy smyčkou. Pak stačí utáhnout a upravit.Další variantou může být, že šátek opět složíme, umístíme jej za krk a cípy vpředu zajistíme dvěma uzlíky. Nyní šátek překřížíme a následně přehodíme připravené oko s cípy přes hlavu.Také mám pro vás jeden návod hned se třemi obměnami.
Šátek seskládáme do pruhu dle diagonály. Obtočíme jej kolek krku se středem umístěným v přední části. Jakmile máte cípy vpředu, nadzvednete již obmotaný střed šátku a shora dolů protáhnete cípy vzniklou mezerou.


Je více možností, jak šátek zakončit, při obmotání zepředu.
První fotografie ukazuje výše popsaný způsob.
Na druhé fotografii je navíc pod šátkem kolem krku umístěn uzlík svazující cípy, ty tak drží pohromadě.
Třetí fotografie ukazuje prosté omotaní bez jakékoliv další úpravy.A když už nevíte, co s šátkem dále, zkuste třeba i jen obyčejnou mašli a uvidíte, jak ozvlášntíte svůj outfit.
 


Komentáře

1 Koori Koori | 11. června 2014 v 19:13 | Reagovat

Tohle Ti jde. Je super že tento blog má takovouhle super adminku Dragellko :) jsi šikovná, a jen tak dál. Budu tvůj blog číst.
Tento článek je pěkný. Je to chytré, protože kolikrát se to hodí. Myslím, že hodně holek nosí šátky, a tento článek se jim hodí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Autor blogu a designu: Dragell (e-mail)
Autor fotografie v záhlaví: apachetearTOPlist